Nepřehlédněte...

Stále možnost čerpat dotace z EU na vybrané kurzy! V případě plného schválení hradíte pouze 15% z ceny. Bližší info přímo u kurzů nebo na tel. 608 480 389
Zpět
22.07.2020, Fleiš Academy

Náš autorský strojek FLEIŠ MACHINE...

Děkuji všem za projevou důvěru! Jsme opravdu šťastná, že Fleiš machine sklízí takový úspěch a že v něj tolik stylistek PMU vložilo důvěru a přešly ze svých osvědčených strojků právě na ten můj. 

Vaše ohlasy mě hřejou u srdce úplně nejvíc. Proto mi dovolte pár slov o tom, jak tento strojek vznikl... 

Důvod by v podstatě prostý... na kurzech mi prošly rukama snad všechny značky (i neznačky), které český trh  nabízí. Některé jsou prostě ostřílené fajnovky, které mají na trhu své místo, některé jsou prostě jen "přelepené rádoby značkové nic moc" s předraženou cenou... . 

Já sama jsem začínala s čínským strojkem Mastor, dále jsem měla Meichu, Biomaser, NPM Oron, Xion S, Rookie. Musím říct, že některé strojky patří stále mezi mé oblíbené a tu a tam po nich sáhnu. 

Dalo by se ale říci, že by mi v podstatě vyhovovalo zkombinovat tři mé oblíbence do jednoho, tak aby splňoval ten můj vysněný jeden.... A tak vlastně vznikla idea na vlastní strojek.

Vstoupila jsem do jednání s manufakturou a nastaly dlouhé dohady. Během cca půl roku jsem měla před sebou dva prototypy. Ty se podrobily zkoužkám na lidské kůži. Nebylo to ale úplně ono, na každém jsme si prostě něco našla. A tak to šlo dál s dalšími prototypy, než jsem v ruce drželo to co jsme hledala a to, co dle mého názoru splňovalo vše pro můj perfektní strojek :)

Cesta to byla dlouhá, skoro roční úsilí se ale vyplatilo. Ani ve snu mě nenapadlo, že strojek bude takto žádán a troufám si říci, že směle trumfnul ostřílené konkurenty :)

Co považuji za jeho výhody?

  • silný motor
  • rychlost a přesnost zapravení
  • ergonomické pero
  • nízké náklady na jehlu

Pokud vás zajímají detaily, klikněte na obrázek.