Nepřehlédněte...

Stále možnost čerpat dotace z EU na vybrané kurzy! V případě plného schválení hradíte pouze 15% z ceny. Bližší info přímo u kurzů nebo na tel. 608 480 389
Zpět
08.08.2020, Fleiš Academy

TETOVÁNÍ OČNÍCH LINEK

OČNÍ LINKY – ŘASOVÁ LINIE 


Nejsme zastánci hodně výrazných a tlustých linek, proto tetujeme přirozené tenké linie linek. Horní linku klasik tetujeme mezi řasy pro přirozené zvýraznění linie. Je vhodná i pro muže.

STÍNOVANÉ LINKA

Veronika Fleišer se řadí mezi špičky v oboru PMU a její specializace jsou stínované linky, navíc jí Veronika školí a je stínovanými linkami proslulá nejen v ČR ale také na světové úrovni. Veronika je také držitelkou mistra z několika mezinárodních šampionátů, přednáší na konferencích v ČR i na zahraničí. Na stínovanou linku budete těžko v ČR hledat kvalitnější stylistku. 

Linka i stínování se předkresluje, tak abyste viděla, jak bude reálně vypadat. Lze zkombinovat i s další barvou – doporučujeme zejména hnědou, olivovou.

Pro jakékoliv tetování očních linek nesmíte mít umělé řasy. Prosím, berte na vědomí, že protažené linky i stínování víčka má svá specifika a nelze jej natetovat do nebezpečných zón nebo úplně přesně jak se líčíte. Trvanlivost cca 4 roky. Linky netetujeme na příliš kapilární nebo povadlá víčka.

 Spodní oční linky – NETETUJEME, ani tetovat nedoporučujeme.