Nepřehlédněte...

Stále možnost čerpat dotace z EU na vybrané kurzy! V případě plného schválení hradíte pouze 15% z ceny. Bližší info přímo u kurzů nebo na tel. 608 480 389
Zpět
27.01.2021, Fleiš Academy

AQUARELLE TETOVÁNÍ

Zaměřujeme se pouze na menší a střední tetování s barevnou technikou aquarelle (watercolor). Používají se výrazné barvičky – zejména růžová, modrá, fialová, lze ale i jakékoliv další.

Tetování provádíme kdekoliv na těle kromě nebezpečných nebo nevhodných zón, kterými jsou:
– dlaně a spodní prsty
– chodidla a vrchní část chodidel + paty
– oční bělmo
– vnitřní ucho
– spodní zápěstí oblast rýh (lze pouze za rýhami)

Pokud máte zájem o tetování, kontaktujte mne přímo na emailu kuncovaveronika@gmail.com (napište Vaše požadavky – motiv, velikost, umístění…). Nejvíce se specializuji na mořskou tématiku, květiny, zvířata…

Neprovádím překrytí starých tetování, ani jiný styl než aquarelle a taktéž žádné přímé linie. 

Tetování je nutné chránit v letních měsících SPF faktorem a to zejména na místech vystavených slunečnímu záření. Tato technika je poloprůhledná a má tedy tendence rychleji blednout než klasický černý tetovací inkoust.

KONTRAINDIKACE (stav, při kterém zákrok nelze podstoupit):
Onemocnění kůže
Rakovina
HIV, žloutenka či jiná přenosná nemoc
Akutní zánětlivé procesy v těle nebo onemocnění
Diabetes (s aplikací inzulínu)
Těhotenství a kojení
Epilepsie
Sarkoidóza (i pokud je v rodinné anamnéze)

CENY (vždy dle rozsahu, náročnosti a velikosti):
od 1500 Kč cca do 7000 Kč

Na proceduru přijďte odpočatí, den předem nepijte alkohol, před procedurou nekuřte a nepijte kofeinové nápoje, ani si neberte žádné léky proti bolesti. Prosím počítejte s procesem hojení a s tím spojená omezení (cca 14 dní), kdy se na tetované místo nesmí používat nic jiného než určené přípravky. Minimálně 28 dní nesmíte s čerstvým tetováním navštívit bazén, saunu, solárium, nesmíte místo opalovat.

Upozornění: Na proceduru, prosím, choďte sami – Váš doprovod bude muset z hygienických a dalších důvodů čekat venku. Nevoďte nám prosím do salonu Vaše ratolesti, ani pejsky. Děkujeme za pochopení.