Nepřehlédněte...

Stále možnost čerpat dotace z EU na vybrané kurzy! V případě plného schválení hradíte pouze 15% z ceny. Bližší info přímo u kurzů nebo na tel. 608 480 389
Zpět
27.01.2021, Fleiš Academy

MASTERCLASS - NPM

Tento kurz je určen všem, kteří chtějí rozšířit své služby permanetního make-upu o pokročilé techniky – zejména o nové autentické techniky firmy NPM, které jsou u klientů stále žádanější a u nás v ČR poměrně nové. Máte tak možnost si zvýšit kvalifikaci, držet krok s trendy a získat náskok před konkurencí. Kurz obsahuje mimo jiné jedinečnou techniku MAGNETIC TATTOO REMOVAL – odstranění PMU a drobného tělového tetování.

JEDNÁ SE O JEDINEČNÝ KURZ POD ZÁŠTITOU IZRAELSKÉ FIRMY NPM – AUTORSKÉ TECHNIKY.
VERONIKA FLEIŠEROVÁ JE JEDINÝM OFICIÁLNÍM TRENÉREM NPM PRO ČESKOU A SLOVENSKOU REPUBLIKU.

NÁPLŇ KURZU

 • AUTORSKÁ TECHNIKA NPM SOFT SHADOW EYEBROWS – detailní rozbor teorie a správnost aplikace včetně teorie barev a hygienických standardů. Praxe na umělé kůži + živých modelech.
 • AUTORSKÁ TECHNIKA NPM OČNÍ STÍNY A SOFT EYELINER – detailní teorie techniky, vhodnost barev pro eye shadow techniku. Praxe na umělé kůži + živých modelech.
 • RTY – VEŠKERÉ TECHNIKY – detailní teorie jednotlivých techniky, kompletní barevná teorie. Praxe na umělé kůži + živých modelech.
 • MAGNETIC TATTOO REMOVAL – jedinečná technika odstranění tetování pomocí kyseliny mléčné – NPM je jedna ze dvou firem na světě, která nabízí speciální jehly pro odstranění tetování. Detailní teorie nezbytná pro dosažení výsledků, patentované jehly k odstranění tetování a jejich užívání. Kůže a hygienické normy, detailní teorie i praxe na modelech.

DÉLKA KURZU

Kurz je 5 denní.

AKTUÁLNÍ TERMÍNY KURZU

 • vyhlášení dle aktuální situace, případně nás kontaktujte.

CENA 

45.000 Kč vč. DPH (v případě schválení plné dotace doplatek z Vaší strany pouze 6.750 Kč)
V ceně kurzu je veškerý spotřební materiál, umělé kůže pro trénování technik, zapůjčení tetovacího strojku Fleiš machine zdarma. 

Na kurz přijímáme pouze studenty, kteří již tetují a mají určitou zkušenost! Pokud nemáte základy a netetujete, prosím využijte nabídku našich jiných kurzů. 

MOŽNOST DOTACE

POZOR! Náš kurz splňuje požadavky projektu POVEZ II a osoby OSVČ či jejich zaměstnanci mohou na kurz získat dotaci ve výši 85% ceny kurzu od Úřadu práce ČR! S vyřízením dotace Vám rádi poradíme.
Bližší informace Vám rádi poskytneme na tel. 608480389

Do kurzu zařazujeme až po uhrazení zálohy. V případě čerpání dotace, až po jejích schválení. 

PODMÍNKY KURZU: Pro tento kurz je nutné si zajistit modelky. Jsme si vědomi, že na kurzy dojíždíte ze všech koutů ČR a proto Vám rádi doporučíme, kde modelky zaručeně sehnat v okolí Mostu. Podrobné informace a návod vám zasílame před kurzem. 

PROČ SE VZDĚLÁVAT U NÁS

 • Master Veronika Fleišerová školena nejvyššími mistry v oboru, vzdělávání v zahraničí (např. Phibrows, Sviatoslav Otchenash, Nataliya Yeremenko, Oksana Martynenko, Tunde Mehn, Verica Blasko, Moshe Alul, Kanadský Institut Kůže, US Certifikace bezpečnost užívání anestetik…. aj), oceněna Světovou Asociací PMU, výhry v mezinárodních soutěží, oficiální master značky NPM a TAT2SKIN, oficiální distributor NPM a PERMA BLEND.
 • Veškeré znalosti nabité v zahraničí předáváme dál, jedna z nejlepších úrovní vzdělání v ČR. Jsme akreditované a autorizované vzdělávací centrum pod záštitou MZČR a MŠMT.
 • Možnost si kdykoliv zopakovat předchozí kurz formou semináře.
 • Neomezená podpora po kurzu.
 • Možnost kariérního růstu.
 • Spolurozhodování o značce.
 • Marketingová a reklamní podpora certifikovaných artistů, slevy na materiál a vzdělání, provize z prodeje.
 • Možnost účasti na zahraničních školení s překladatelem, možnost účasti teambuildingu aj.

PŘIHLÁŠKA

Pokud máte o kurz zájem, prosím vyplňte přihláškový formulář.  Jakmile to bude možné, budem Vás kontaktovat. 
Tel. 608480389