Nepřehlédněte...

Stále možnost čerpat dotace z EU na vybrané kurzy! V případě plného schválení hradíte pouze 15% z ceny. Bližší info přímo u kurzů nebo na tel. 608 480 389
Zpět
15.02.2022, Fleiš Academy

FLEIŠ ACADEMY MASTERCLASS

NEJROZSÁHLEŠÍ KURZ PMU NA ČESKÉM TRHU!

Chceš zdokonalit své dovednosti v PMU?
Předchozí kurzy Ti nepřinesly dobré zkušenosti a nenaučily Tě správně pracovat?
Nejsi spokojená se svými prácemi?
Nejsi spokojená se svými vyhojenými výsledky?
Bojuješ s nedostatkem klientely?

FLEIŠ ACADEMY se o Tebe postará! Tento kurz je pro Tebe, pokud jsi připravena zdokonalit své dovednosti v permanetním make-upu. Pokud již tetuješ a nejsi si jistá svou technikou, trápí Tě neznalost a neblahá zkušenost z předchího kurzu a máš pocit, že jsi se vlastně nic nenaučila, věř, že jsi na správném místě.

Kurzy Fleiš Academy jsou vyhlášené nejen velmi obsáhnou teorií, ale zejména praxí pod neustálím monitoringem lektorek. Vynikající recenze jak v internetových diskuzích a na sociálních sítích potvrzují, že jsme tím správným parťákem pro tvůj kariérní růst. Veronika Fleišer je také jako jediná češka uznávaná v zahraničí, kde přednáší na světových kongresech práce o svých autorkých technikách.

JEDNÁ SE O JEDINEČNÝ KURZ POD ZÁŠTITOU ČESKÉ FIRMY - FLEIŠ ACADEMY - PRESTIŽNÍ AKADEMIE PERMANENTNÍHO MAKE-UPU. 

NÁPLŇ KURZU

 • AUTORSKÁ TECHNIKA SOFT POWDER (tetování obočí) – detailní rozbor teorie a správnost aplikace včetně teorie barev a hygienických standardů. Praxe na umělé kůži + živých modelech.
 • AUTORSKÁ TECHNIKA SOFT POWDER EYELINER (tetování stínovaných očních linek) – detailní teorie techniky, vhodnost barev pro eye shadow techniku. Praxe na umělé kůži + živých modelech.
 • RTY – VEŠKERÉ TECHNIKY (aquarelle, celovýplň, ombre) – detailní teorie jednotlivých techniky, kompletní barevná teorie. Praxe na umělé kůži + živých modelech.
 • MAGNETIC REMOVAL – jedinečná technika odstranění tetování pomocí kyseliny mléčné a nově také bezkyselinovéh Expert Series roztoku. Detailní teorie nezbytná pro dosažení výsledků. Kůže a hygienické normy, detailní teorie i praxe na modelech.
 • PIGMENTOLOGIE & BAREVNÉ TEORIE - rozbor pigmentů
 • VYMĚŘENÍ A FORMA OBOČÍ - jak se poprat s asymetrií a nácvik vyměření v praxi

 • PŘÍPRAVNÝ TÝDEN v online formě samostudia - k dispozici máte kvalitní vzdělávací přednášky, které jsou nedílnou součástí tohoto kurzu (vše o jehlách, stroke, správné postavení rukou, nalezení tvé ideální rychlosti, správný shadingový tah a jeho nácvik, druhy asymetrie obočí  a jak si s nimi poradit, vyměření obočí, posazení obočí, správný tvar a mnoho mnoho dalšího). V tomto přípravném týdnu je nutné plnit zadané úkoly a posílat je ke kontrole. Přípravný týden je nedílnou součástí tohoto kurzu.
 • VEŠKERÉ TECHNIKY JSOU NAŠE AUTORSKÉ - tedy učíme Tě naše autorské postupy

DÉLKA KURZU

7 DNÍ ONLINE PŘÍPRAVA + 5 DNÍ LIVE

   

AKTUÁLNÍ TERMÍNY KURZU

14. - 18. března 2022

02. - 06. května 2022

CENA 

69.000 Kč vč. DPH (v případě schválení plné dotace doplatek z Vaší strany pouze 10.350 Kč)
V ceně kurzu je veškerý spotřební materiál, umělé kůže pro trénování technik, zapůjčení tetovacího strojku Fleiš machine zdarma. 

Na kurz přijímáme pouze studenty, kteří již tetují a mají určitou zkušenost! Pokud nemáte základy a netetujete, prosím využijte nabídku našich jiných kurzů. 

MOŽNOST DOTACE

POZOR! Náš kurz splňuje požadavky projektu POVEZ II a osoby OSVČ či jejich zaměstnanci mohou na kurz získat dotaci ve výši 85% ceny kurzu od Úřadu práce ČR! S vyřízením dotace Vám rádi poradíme.
Bližší informace Vám rádi poskytneme na tel. 608480389

Do kurzu zařazujeme až po uhrazení zálohy. V případě čerpání dotace, až po jejím schválení. 

PODMÍNKY KURZU: Pro tento kurz je nutné si zajistit modelky. Jsme si vědomi, že na kurzy dojíždíte ze všech koutů ČR a proto Vám rádi doporučíme, kde modelky zaručeně sehnat v okolí Mostu. Podrobné informace a návod vám zasílame před kurzem. 

PROČ SE VZDĚLÁVAT U NÁS

 • Veškeré znalosti nabité v zahraničí předáváme dál, jedna z nejlepších úrovní vzdělání v ČR. Jsme akreditované a autorizované vzdělávací centrum pod záštitou MZČR a MŠMT.
 • Podpora po kurzu.
 • Možnost kariérního růstu.
 • Marketingová a reklamní podpora certifikovaných artistů, slevy na materiál a vzdělání, provize z prodeje.
 • Možnost účasti na zahraničních školení s překladatelem, možnost účasti teambuildingu aj.

O LEKTORECH

 • MICHAELA ČERNÁ - master Fleiš Academy Vás bude provádět kurzem jako hlavní školitel. Školena Veronikou Fleišer, účast na mezinárodních kongresech. Přednáší na českém kongresu PMU. Vysoká znalost napříč všemi technikami a pigmentologie. Letité zkušenosti s vedením kurzů. Jen za rok 2021 odškoleno přes 200 studentů.
 • MARTINA NEUMANN - master assiastant Fleiš Academy působí na masterclassech jako další pomocný školitel. Školena pod záštitou Fleiš Academy, extrémní přesnost při aplikaci a vyměření. Letitá praxe a pomoc s kurzy, včetně samostatného vedení kurzu.
 • VERONIKA FLEIŠER - master Fleiš Academy, školí pouze ve vybrané dny. Mezinárodní školitelka technik PMU. Přednáší na světových konferencí a školí nejen u nás ale i ve světě. Působí také jako porotce v mezinárodních soutěžích v PMU. Oceněna Světovou Asociací PMU, výhry v mezinárodních soutěží... Tvůrce autorského pera Fleiš machine a pigmentů Expert Series. 

PŘIHLÁŠKA

Pokud máte o kurz zájem, prosím vyplňte přihláškový formulář.  Jakmile to bude možné, budem Vás kontaktovat. 
Tel. 608480389