Nepřehlédněte...

Stále možnost čerpat dotace z EU na vybrané kurzy! V případě plného schválení hradíte pouze 15% z ceny. Bližší info přímo u kurzů nebo na tel. 608 480 389
Zpět
04.01.2022, Fleiš Academy

Barevná teorie & pigmentologie

Jedná se o zcela unikátní kurz, který v ČR nemá obdoby.

Unikátní seminářový vzdělávací blok doplnění o praktické pokusy, tak abyste správně pochopili barevnost pigmentů a správné určování odstínů. Doporučujeme si přivést pigmenty, se kterými pracujete pro praktické pokusy a kompletní rozbor a porovnání. 

NÁPLŇ KURZU

Rozbor pigmentů - detailní rozbor složení (naučíte se číst složení každého pigmentu), jak složení ovlivňuje výsledek, UV stabilita jednotlivých složek, rozdílnost v koncentraci (praktické pokusy).

Míchání hnědé – primární, sekundární a terciální barvy a teorie míchání. Určování barevné teploty hnědé, míchání různých intenzit a teplot. 

Fitzpatrick - správné určení typu pleti dle Fitzpatrikovy škály, detailní rozbor pleti a barviv v ní, které ovlivňují barevnost PMU, správná hloubka PMU a zobrazení na povrchu. Barevnost a teplota kůže vs. zvolení správného pigmentu. 

Rty, obočí a linky - jak si poraidt s odlišnostmi a jakým odstínům se raději vyhnout...

Cover up & opravy – ověřené postupy oprav starých PMU, určení rozsahu opravy, co lze opravit a co oddstranit, oxid titaničitý a jeho následky. 

Zdravotní komplikace související s PMU a tetováním – detailní proces hojení, zánětlivé procesy, co se děje v podkoží v průběhu hojení, komplikace během i po ošetření, trvalé následky, alergie, shluky, migrace... 

Rozdíly mezi minerálními a organickými pigmenty – nejen základní rozdíly, ale především techniky práce s rozdílným složením a koncentrací.

Vyhojené výsledky – vše, co ovlivňuje výsledek, co lze předvídat a co je ne.

 A mnoho mnoho dalšího ...   

DÉLKA KURZU

Jednodenní školení.

AKTUÁLNÍ TERMÍNY KURZU

online kurz


CENA 

249 EUR vč. DPH 
V ceně kurzu jsou veškeré pomůcky pro praktické pokusy. 

PROČ SE VZDĚLÁVAT U NÁS

  • Master Veronika Fleišerová školena nejvyššími mistry v oboru, vzdělávání v zahraničí (např. Phibrows, Sviatoslav Otchenash, Nataliya Yeremenko, Oksana Martynenko, Tunde Mehn, Verica Blasko, Moshe Alul, Kanadský Institut Kůže, US Certifikace bezpečnost užívání anestetik…. aj), oceněna Světovou Asociací PMU, výhry v mezinárodních soutěží, oficiální master značky NPM a TAT2SKIN, oficiální distributor NPM a PERMA BLEND. Vývoj a výroba vlastní značky produktů Fleiš Academy pigments, Flieš machine... 
  • Veškeré znalosti nabité v zahraničí předáváme dál, jedna z nejlepších úrovní vzdělání v ČR. Jsme akreditované a autorizované vzdělávací centrum pod záštitou MZČR a MŠMT.
  • Možnost si kdykoliv zopakovat předchozí kurz formou semináře.
  • Neomezená podpora po kurzu.
  • Možnost kariérního růstu.
  • Spolurozhodování o značce.
  • Marketingová a reklamní podpora certifikovaných artistů, slevy na materiál a vzdělání, provize z prodeje.
  • Možnost účasti na zahraničních školení s překladatelem, možnost účasti teambuildingu aj.

PŘIHLÁŠKA

Pokud máte o kurz zájem, prosím vyplňte přihláškový formulář. 
Pro závaznou rezervaci Vašeho místa na kurzu požadujeme uhradit zálohu. V případě zrušení kurzu je záloha nevratná. 
Tel. 608480389