Nepřehlédněte...

Stále možnost čerpat dotace z EU na vybrané kurzy! V případě plného schválení hradíte pouze 15% z ceny. Bližší info přímo u kurzů nebo na tel. 608 480 389
Zpět
22.08.2022, Fleiš Academy

Těhotenská masáž

KDY:  13.11.2022

KDE: Studio Paris, ul. Průběžná 3175, Most 434 01

CENA: 1.800 Kč

Masáž vhodná pro všechny „těhulky“, které chtějí pro sebe i pro své dítě jen to nejlepší. Přinese nastávajícím maminkám i děťátku potřebný klid v duši, celkové uvolnění a odstraní bolesti, které bývají součástí těhotenství.

Těhotenská masáž uvolňuje bolesti zad, především přetěžování beder a šíje, pocity těžkých nohou, otoky nohou, příznivě ovlivňuje psychiku a pohodu budoucí maminky.

Masáž zad je prováděna v pozici vleže na boku na masážním lůžku, kdy je masírovaná oblast nejen hrudní, ale také bederní a křížové oblasti, kde bývají nejčastější bolesti či tlaky.

Masáž má příznivý vliv na kůži, kdy dochází k jejímu prokrvení, je lépe vyživovaná, a v menším procentu dochází k popraskání pokožky a vzniku jizev (tzv. strie) převážně v oblasti dolních končetin, břicha a prsou. Při dodržování základních pravidel profesionální masáže, jde o velmi bezpečnou terapii, při které dochází k uvolnění fyzických potíží, ale i k uvolnění psychickému a emocionálnímu. A tak se masáž stává balzámem pro duši i tělo.

Těhotenská masáž je vhodná od 3 měsíce těhotenství až do porodu, může Vám tak přinést klientelu, která se Vám bude svěřovat po delší dobu a jistě na Vás ráda zavzpomíná i po porodu. Navíc v posledním měsíci těhotenství můžete díky speciálně sestaveným hmatům i výrazně podpořit klientky porod. Můžete tedy čekat profesionální přístup a další informace, které vám budou ku profesnímu prospěchu.

Co se naučíte

Indikace a kontraindikace
Čeho se vyvarovat a na co si dávat pozor
Doporučené hmaty a anatomie v těhotenství
Předporodní péče a hmaty
Úlevové polohy pro maminky
Uvolňovací cviky a protahování

DÉLKA KURZU

Tento kurz trvá 1 den.
Výuka začíná v 9:00 – 17:00 každý vyučující den. Mezi jednotlivými hodinami jsou pravidelné malé pauzy, v poledne je velká pauza na oběd.

PRAKTICKÉ INFORMACE

Kurz lze provádět i individuálně – sebou si prosím zajistěte model – neboli osobu, na které se budete učit.
Káva, čaj i voda jsou v ceně kurzu.

CENA

1.800 Kč
V ceně kurz jsou výukové materiály a skripta. Dále odborné pomůcky jako zábaly, masážní olejíčky, další spotřební materiál.

Pokud máte o kurz zájem, prosím vyplňte přihláškový formulář.  Jakmile to bude možné, budem Vás kontaktovat. 
Tel. 608480389