Nepřehlédněte...

Stále možnost čerpat dotace z EU na vybrané kurzy! V případě plného schválení hradíte pouze 15% z ceny. Bližší info přímo u kurzů nebo na tel. 608 480 389
Zpět
12.10.2022, Fleiš Academy

Soubor terapeutických masérských technik

Tento kurz je určen všem masérům, kteří prošli základní rekvalifikací a mají zájem nabídnout svým klientům komplexnější služby. Na kurzu se naučíte techniky, kterými ulevíte klientům od bolesti zad, šíje, hlavy, dále se naučíte uvolnit jednotlivé svalové řetězce, klouby a blokády. Uvolnění a urychlení toku lymfy mízním řečištěm je podporou látkové výměny organismu a imunitního systému organismu a detoxikace těla.


Mobilizační a uvolňovací techniky
:

Jedná se o soubor různých technik, hmatů, které vedou k efektivnímu uvolnění a pomoci klientovi. Probírá se horní i dolní polovina těla, naučíte se efektivní způsoby uvolnění nejčastějších blokád jako krční páteř, dislokované žebro, klíční kost, SI skloubení, problémy kyčlí, kolen, hlezenních kloubů.

V důsledku dnešního sedavého životního stylu a práci na počítači dochází k enormnímu přetěžování  šíje, krční páteře a  trapézů, které vedou k bolestem hlavy, šíje, zad, horních končetin, zkracování prsních svalů atd. Technikou protáhnete hluboké i povrchové svaly a pomůžete odbourat všechny tyto problémy.

Lymfodrenáž těla:

Jedná se o speciální léčebná metoda, za pomocí které se podporuje vyplavování odpadních látek z těla. Jedná se tedy o prostředek detoxikace. Díky lymfodrenáži můžeme z těla dostat nahromaděné toxické látky, které jsou jinak pro tělo škodlivé. Dalším důležitým aspektem lymfodrenáže, je urychlení toku lymfy mízním řečištěm a podpora látkové výměny organismu. Lymfodrenáž významným způsobem podporuje imunitní systém. V dnešní době se hojně využívá spíše ke kosmetickým účelům, například významně napomáhá k odstranění celulitidy. Další nespornou výhodou je, že lymfodrenáž napomáhá k zlepšení metabolismu a zlepšení fyzické kondice, což může vést k úbytku váhy.

DÉLKA KURZU

7 dní / 56 vyučovacích hodin.
Kurz je zakončen zkouškou a certifikátem.

KDY

10.+11.+17.+18.12.2022 a 7.+8.+14.1.2023

CENA

15.000 Kč – při plném schválení dotace pouze 2.250 Kč

MOŽNOST DOTACE

POZOR! Náš kurz splňuje požadavky projektu POVEZ II a osoby OSVČ či jejich zaměstnanci mohou na kurz získat dotaci ve výši 85% ceny kurzu. Dotace jsou z EU. S vyřízením dotace Vám rádi poradíme.
Bližší informace Vám rádi poskytneme na tel. 608480389

KDE KURZ PROBÍHÁ

Kurz probíhá v našem studiu v Mostě – Studio Paris, Průběžná 3175, Most. Naše centrum je moderně vybaveno v souladu s požadavky MŠMT a Ministerstva zdravotnictví.

Pokud máte o kurz zájem, prosím vyplňte přihláškový formulář.  Jakmile to bude možné, budem Vás kontaktovat. 
Tel. 608480389