Nepřehlédněte...

Stále možnost čerpat dotace z EU na vybrané kurzy! V případě plného schválení hradíte pouze 15% z ceny. Bližší info přímo u kurzů nebo na tel. 608 480 389
Zpět
11.03.2024, Fleiš Academy

Rekvalifikace Masér

Masér pro sportovní a rekondiční masáže v rozsahu 150 hodin, je akreditovaný MŠMT ČR, splňuje všechny požadavky živnostenského zákona pro vydání živnostenského listu: Masérské, rekondiční a regenerační služby.

Masérský kurz je určen pro zájemce, kteří se chtějí dokonale naučit masérskému umění. Po absolvování našeho masérského kurzu budete schopni profesionálně provádět masérské a regenerační služby, které budete moci využít v mnoha oblastech, např. v regeneračních a sportovních centrech, lázních, fitness centrech apod. Budete dokonale připraveni pro podnikání nebo můžete využít tento kurz pro obohacení Vašich znalostí a využívat je ve svém soukromí.

Závěrečná zkouška se skládá z teoretické a praktické části. Po úspěšném ukončení rekvalifikačního kurzu, obdrží absolvent Osvědčení o profesní kvalifikaci s celostátní a celoevropskou platností akreditované MŠMT ČR. Zkoušku provádíte přímo u nás, jsme autorizovanou osobou pro vykonávání zkoušek.

POZOR: Pro evidované uchazeče o zaměstnání možnost úhrady kurzu úřadem práce (po individuálním schválení vašim úřadem práce)

Cena kurzu: 13.000 Kč (včetně zkoušky)
Jedná se o profesní kvalifikaci – není potřeba garant!

KDY:  20.4.2024   VYPRODANÝ KURZ

další termín 5.10.-30.11.2024

AKCE: REKVALIFIKAČNÍ KURZ + KURZ DORNOVA METODA A BREUSSOVA MASÁŽ ZDARMA!

Možnost čerpání dotace přes dotační programy! Podmínky:
- základní vzdělání nebo vyučení bez praxe ve výučním oboru
- evidence na ÚP

Veškeré masérské kurzy školí paní Lenka Kuncová.

Absolvent středně zdravotnické školy Teplice (1980) s maturitou v oboru fyzioterapeut – rehabilitační pracovník. Následná praxe – nemocnice Chomutov, nemocnice Most, kojenecký ústav – sanatorium Most (Vojtova metoda, jóga, práce s dětmi i dospělými pohybově postiženými, léčby po mrtvicích a po úrazech). Celkem více jak 20. letá praxe v oboru.

Pokud máte o kurz zájem, prosím vyplňte přihláškový formulář.  Jakmile to bude možné, budem Vás kontaktovat. 
Tel. 608480389