Nepřehlédněte...

Stále možnost čerpat dotace z EU na vybrané kurzy! V případě plného schválení hradíte pouze 15% z ceny. Bližší info přímo u kurzů nebo na tel. 608 480 389
Zpět
16.01.2023, Fleiš Academy

Mobilizační a uvolňovací techniky

Tento kurz je určen všem masérům, kteří prošli základní rekvalifikací a mají zájem nabídnout svým klientům komplexnější služby. Na kurzu se naučíte techniky, kterými ulevíte klientům od bolesti zad, šíje, hlavy, dále se naučíte uvolnit jednotlivé svalové řetězce, klouby a blokády.

Mobilizační a uvolňovací techniky:

Jedná se o soubor různých technik, hmatů, které vedou k efektivnímu uvolnění a pomoci klientovi. Probírá se horní i dolní polovina těla, naučíte se efektivní způsoby uvolnění nejčastějších blokád jako krční páteř, dislokované žebro, klíční kost, SI skloubení, problémy kyčlí, kolen, hlezenních kloubů.

V důsledku dnešního sedavého životního stylu a práci na počítači dochází k enormnímu přetěžování  šíje, krční páteře a  trapézů, které vedou k bolestem hlavy, šíje, zad, horních končetin, zkracování prsních svalů atd. Technikou protáhnete hluboké i povrchové svaly a pomůžete odbourat všechny tyto problémy.

DÉLKA KURZU

2 dny / 16 vyučovacích hodin.
Kurz je zakončen zkouškou a certifikátem.

KDY

1.+2.4.2023

CENA

3.800 Kč 

KDE KURZ PROBÍHÁ

Kurz probíhá v našem studiu v Mostě – Studio Paris, Průběžná 3175, Most. Naše centrum je moderně vybaveno v souladu s požadavky MŠMT a Ministerstva zdravotnictví.

Bližší informace Vám rádi poskytneme na tel. 608480389

Pokud máte o kurz zájem, prosím vyplňte přihláškový formulář.  Jakmile to bude možné, budem Vás kontaktovat. 
Tel. 608480389