Nepřehlédněte...

Stále možnost čerpat dotace z EU na vybrané kurzy! V případě plného schválení hradíte pouze 15% z ceny. Bližší info přímo u kurzů nebo na tel. 608 480 389
Zpět
02.07.2024, Fleiš Academy

Masáž proti celulitidě

Masáž proti celulitidě a formování postavy je jednou z nejžádanějších odborných masáží. Kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a následný zábal. Masážními hmaty se uvolňují tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla.

Tento postup má výborné výsledky nejen v samotném vyhlazení celulitidy, ale také ve formování postavy, ve zlepšení kvality pokožky, v povzbuzení lymfatického systému a v odstranění únavy nohou.

Celulitida je dnes velmi častá u mnoha žen různého věku i váhy a to i u velmi štíhlých žen, proto má kurz široké uplatnění. K výskytu celulitidy přispívá mnoho faktorů jako např. stres, špatné stravovací návyky, nedostatek pohybu, nesprávně nastavený pitný režim, hormonální antikoncepce apod.

Masáž proti celulitidě je velmi účinná a klientkami nejčastěji vyhledávaná, proto by tento masérský kurz rozhodně neměl chybět ve Vaší nabídce.

Mimo jiné jsou v tomto kurzu předváděny taktéž strojní techniky účinně redukující celulitidu a jejich možné propojení s masáží.

V případě zajmu o zakoupení strojní technologie pro redukci celulitidy, nabízíme účastníkům kurzu 10% slevu.

Co se naučíte

Co je celulitida, jak a proč vzniká
Diagnostiku a stupně celulitidy, rizika celulitidy
Možnosti nápravy a prevence celulitidy
Doporučení ve změně životního stylu – vhodná strava, detoxikace, úprava pitného režimu
Jaké má masáž proti celulitidě účinky a jaké jsou účinky zábalu
Kontraindikace
Techniku, hmaty a postupy při vlastní masáži
Aplikace tlakového zábalu pomocí fólie

V případě zájmu kombinace a předvedení strojních technik, které výrazně redukují celulitidu – kombinace masáže s radiofrekvencí, thermal bodby conturem, rázovou vlnou.
V případě zájmu o přístrojové techniky, odborné zaškolení s přístroji s přídavným certifikátem k odpovídající metodě.

Přidejte masáž proti celulitidě mezi své oblíbené terapie a spokojenost i nadšenost Vašich zákaznic bude tou nejlepší odměnou za Vaši práci.

DÉLKA KURZU

Tento kurz trvá 1 den.
Výuka začíná v 9:00 – 17:00 každý vyučující den. Mezi jednotlivými hodinami jsou pravidelné malé pauzy, v poledne je velká pauza na oběd.

PRAKTICKÉ INFORMACE

Kurz lze provádět i individuálně – sebou si prosím zajistěte model – neboli osobu, na které se budete učit.
Káva, čaj i voda jsou v ceně kurzu.

AKTUÁLNÍ TERMÍN

29.9.2024

CENA

1.700 Kč
V ceně kurz jsou výukové materiály a skripta. Dále odborné pomůcky jako zábaly, masážní olejíčky, další spotřební materiál.

Pokud máte o kurz zájem, prosím vyplňte přihláškový formulář.  Jakmile to bude možné, budem Vás kontaktovat. 
Tel. 608480389