Nepřehlédněte...

Stále možnost čerpat dotace z EU na vybrané kurzy! V případě plného schválení hradíte pouze 15% z ceny. Bližší info přímo u kurzů nebo na tel. 608 480 389
Zpět
30.07.2021, Fleiš Academy

Lifting obličeje

Tento kurz je určen kosmetičkám i masérům, kteří mají zájem nabídnout svým klientům komplexnější služby.

Jedná se o progresivní neinvazivní metodu, která je určena všem, kteří se chtějí vyhnout plastické chirurgii a přitom dosáhnout omlazujícího efektu.

Naučíme se pracovat s kůží, podkožními tuky, fasciemi a jednotlivými svaly celého obličeje, krku, dekoltu a v oblasti krční páteře.

Pleť s věkem stárne, přibývají vrásky a snižuje se tvorba kolagenu. Tato progresivní metoda zmírňuje projevy. Ale proč? Protože zpracujeme zkrácené svaly, odstraníme svalové tonusy, uvolníme svalové úpony a fascie, rozmělníme podkožní tuk na nepatřičných místech, zlepšíme pevnost a regeneracikůže a podkoží,  stimulujeme kolagenová vlákna a zvýšíme produkci kolagenu, eliminujeme ztrátu vlhkosti kůže, zvyšujeme cirkulaci krve s obnovením elasticity cévních  stěn.

Výjimečnost této metody spočívá zejména v tom, že po ošetření dochází ke zvětšení koncentrace kolagenu,  zlepšení textury kůže, redukci projevu stárnutí, remodelace kůže, uvolnění svalů a rozjasnění mimického výrazu a tím hlavně zajistí mnohem mladší vzhled.

Školení je 3 dny

Cena kurzu: 6000,-  Kč

Co se naučíme

Anatomii hlavy a krku, jednotlivé svaly, fascie, kosti.

Jednotlivé uvolňovací techniky tlakové, masážní, vnější a vnitřní.

Význam jednotlivých technik

Účinky technik

Využití technik

AKTUÁLNÍ DATUM TOHOTO KURZU:   24. až 26.7.2020