Nepřehlédněte...

Stále možnost čerpat dotace z EU na vybrané kurzy! V případě plného schválení hradíte pouze 15% z ceny. Bližší info přímo u kurzů nebo na tel. 608 480 389
Zpět
11.05.2022, Fleiš Academy

Čokoládová masáž se zábalem

Čokoládová masáž je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, získání dobré nálady, odplavení toxických látek či uvolnění ztuhlých svalů. Obnovuje, vyživuje a zvlhčuje pokožku, podporuje tvorbu hormonů radosti (endorfinu a serotoninu), jinými slovy je výjimečným prostředkem v boji proti následkům stresu a depresi. Během několika minut se vaše pleť zbavuje vrásek, šupin a seschlé kůže. Čokoláda vrátí kůži pružnost a pomáhá redukovat strie.

Čokoládová masáž navíc působí k odstranění depresí a stresu, podporuje tvorbu hormonů radosti, zejména endorfinů a serotoninu.

Po čokoládové masáži čeká voňavé zakončení ve formě harmonizujícího a jemně stimulačního čokoládového zábalu, který tělo i mysl dokonale uvolní… Vůně čokolády Vás i Vašeho klienta bude provázet celý den…

Co se naučíte

Fyzické a psychické účinky čokolády na organismus
Kontraindikace
Materiály a pomůcky používané při peelingu těla, čokoládové masáži, čokoládovém zábalu a k závěrečné péči o tělo
Jak tyto materiály a pomůcky uchovávat
Masážní techniky – sestava pro záda, nohy a ruce
Technika čokoládového zábalu
Doporučení po čokoládové terapii

DÉLKA KURZU

Tento kurz trvá 1 den.
Výuka začíná v 9:00 – 17:00 každý vyučující den. Mezi jednotlivými hodinami jsou pravidelné malé pauzy, v poledne je velká pauza na oběd.

TERMÍN:

PRAKTICKÉ INFORMACE

Kurz lze provádět i individuálně – sebou si prosím zajistěte model – neboli osobu, na které se budete učit.
Káva, čaj i voda jsou v ceně kurzu.

CENA

1.700 Kč
V ceně kurz jsou výukové materiály a skripta. Dále odborné pomůcky jako zábaly, masážní olejíčky, další spotřební materiál.

Pokud máte o kurz zájem, prosím vyplňte přihláškový formulář.  Jakmile to bude možné, budem Vás kontaktovat. 
Tel. 608480389