Nepřehlédněte...

Stále možnost čerpat dotace z EU na vybrané kurzy! V případě plného schválení hradíte pouze 15% z ceny. Bližší info přímo u kurzů nebo na tel. 608 480 389
Zpět
26.03.2024, Fleiš Academy

Ajurvédská masáž bylinnými měšci

KDY: 14.9.2024
KDE: Studio Paris, ul. Průběžná 3175, Most 434 01
CENA: 1.990Kč

Masáž bylinnými měšci je detoxikační bylinná tepelná masáž s 12 druhy bylin. Vzhledem k tomu, že 80% škodlivin se z těla vylučuje prostřednictvím kůže, aktivuje zásaditá péče vylučování kyselin, škodlivin, usazenin,pomáhá při detoxikaci, půstu, je podpůrnou terapií při dietách, má svou nezaměnitelnou funkci v oblasti detoxikace a regenerace.

Masáže se provádí speciálními tahy s teplými vlhkými měšci, kde vyvážená směs bylin slouží jako rozpouštěč toxinů a proplachovač buněk. Kyseliny a jedy z kůže se také vylučují díky zásadité tepelné rostlinné šťávě a tím dochází k detoxikaci a uvolnění zbytků látkové výměny.

Tyto neobvyklé regenerační a relaxační techniky uvolňují napětí, zatuhlé svaly a ulevují bolestem kloubů. Pomáhají zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici, napomáhají při regeneraci sil, odstraňují únavu a pozitivně ovlivňují psychický stav organismu.

Startují samoléčebné a omlazující procesy v celém těle, dodávají mu energii a vitalitu.

Bylinné měšce: Měšce ze směsi pečlivě vybraných bylin, které jsou nahřívány v páře, uvolňují léčivé látky, které jsou poté masážní technikou vstřebávány do organismu. V kombinaci s oleji regenerují a léčí naše tělo.

Co se naučíte:
kombinaci masérských technik
přípravu měšců
jak vybrat vhodné oleje
techniky samotné masáže a práce s měšci
jak pracovat s energiemi

DÉLKA KURZU:
Tento kurz trvá 1 den.
Výuka začíná v 9:00 – 17:00. Mezi jednotlivými hodinami jsou pravidelné malé pauzy, v poledne je velká pauza na oběd.

CO SI VZÍT S SEBOU?
Kurz lze provádět i individuálně – sebou si prosím zajistěte model – neboli osobu, na které se budete učit.
Káva, čaj i voda jsou v ceně kurzu.

CERTIFIKÁT:
Kurz je zakončen odborným certifikátem, certifikát možno vystavit také v anglickém jazyce.

CENA:
V ceně kurz jsou výukové materiály a skripta. Dále odborné pomůcky jako zábaly, masážní olejíčky, měšce a další spotřební materiál.
Cena kurzu: 1990 Kč