Nepřehlédněte...

Stále možnost čerpat dotace z EU na vybrané kurzy! V případě plného schválení hradíte pouze 15% z ceny. Bližší info přímo u kurzů nebo na tel. 608 480 389
Zpět
01.02.2021, Fleiš Academy

Lash Filler Lifting

KDY: Kdykoliv, jelikož náš kurz je online.
KDE: Studio Paris, Průběžná 3175, Most
CENA: ZDARMA PŘI KOUPI NAŠEHO SETU za 1990 Kč.


Nabízíme Vám novinku v oblasti tvarování vlastních řas. Jedná se o LASH FILLER. POZOR nejedná se o trvalou na řasy!

Naše nové inovativní sety obsahují výživu již od prvního kroku aplikace. Dosáhnete tak ještě lepších výsledků než s klasickým lash liftingem.

LASH FILLER LIFTING je metoda, díky které zatočíme přirozené řasy hezky od kořínků směrem k obočí. Dalo by se říci že je pozvedneme. Vzhled takto zatočených řas je dlouhodobý a vypadá přirozeně a přesto výrazně. Je to zároveň ozdravná kůra pro řasy, která řasy zpěvní, jsou tak viditelně silnější, prodlouží je a dodá jim potřebnou péči. Řasy vypadají celkově výraznější.

LASH FILLER LIFTING je vhodný pro klientky, které mají rovné řasy nebo nechtějí nosit prodloužené řasy. Ale také pro ty, které chtějí své řasy jen ozdravit a vyhovuje jim dlouhodobý efekt a přitom minimální starost o řasy.

NAUČÍTE SE

– Novou proceduru při které se pracuje s přírodními řasami
– Lash filler lifting
– Barvení řas
– detailní teorii a praxi

PREZENČNÍ NEBO ONLINE KURZ

Lze absolvovat online - po uhrazení 1990 Kč za set Vám set zašleme spolu s výukovými scripty. Pro získání certifikátu je nutné zasílat fotky Vašich prací. 

Pokud byste kurz chtěli absolvovat prezenčně, prosím kontaktujte nás na tel. 608480389. Cena za prezenční kurz je 5500 Kč a je nutné si zajistit modelku.


SET

Informace, co obsahuje set, naleznete na našem eshopu.

CENA

Online kurz 1.990 Kč
V ceně kurz jsou výukové materiály, pomůcky a skripta. Set pro cca 15 procedur. 

PŘIHLÁŠKA

OBJEDNÁVKY LZE PROVÁDĚT ZDE:  WWW.SALON-PRISTROJE.CZ